Надати інформацію про результати розгляду звернення щодо капітального ремонту ВБС водопостачання, водовідведення та каналізації

Любов Олексіївна Карпова

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:

Про результати розгляду мого звернення до народного депутата України Ганни Лічман щодо капітального ремонту ВБС водопостачання, водовідведення, каналізації та інших питань по багатоквартирному будинку за адресою: бульвар Будівельників, 42.

Від 04.02.2020р. на адресу КМР надійшов лист № К-2020-02-04/2 народного депутата України, обраного в одномандатному виборчому окрузі № 30 Ганни Лічман з приводу звернення Л.О.Карпової щодо капітального ремонту системи водопостачання будинку по бульвару Будівельників, 42 в м.Кам'янське та з інших питань з доданням копії мого звернення.

Цим же листом КМР було дано доручення розглянути дане звернення та вирішити порушені питання по суті, а потім повідомити депутата та заявника про результати розгляду у встановлений законодавством термін.

З дати отримання копії листа народного депутата пройшло багато часу, цей період перевищує всі встановлені законодавством терміни відведені для розгляду звернень. Порушені у зверненні питання не вирішені до цього часу, відповідь на звернення не отримана.

Більше того, таке наполегливе невиконання порушених питань тільки погіршує санітарно-технічний стан багатоквартирного будинку - збільшується кількість поривір ВБС водопостачання; через пориви трубопроводу вода протікає в підвал, де збирається, заводиться грибок, мошкара, затхлий запах, підмивається фундамент; аварійна служба міста ігнорує виклики мешканців нашого будинку та не приїздить на ліквідацію аварійних ситуацій.

Починаючи з 18.03.2016р. активістами створеного у нашому будинку ОСН "Будинковий комітет бульвар Будівельників, 42" була пророблена колосальна робота направлена на те, щоб привернути увагу органу місцевого самоврядування на той жахливий вигляд до якого був доведений наш БКБ (дата введення в експлуатацію - грудень 1999 року) та привести до ладу санітарно-технічний стан нашого БКБ, але на всі наші звернення, скарги, запити, попередження та походи на прийом до міського голови ми отримували лише банальні відписки, відмовки та не включення нашого будинку в титульний список на капітальний ремонт наших ВБС з урочистою обіцянкою включити нас в титул на наступний рік.

Передостанньою надією було звернення до народного депутата України, але судячи з того, що ніякого повідомлення про результати розгляду не надані, приходимо до висновку, що наші надії були марними.

Говорять, що обіцяного три роки чекають, та вже пішов п'ятий рік, а віз і понині на місці.

Отож, вимагаю надати обґрунтовану відповідь по суті на порушені питання, конкретно за кожен проігнорований рік, починаючи з березня 2016 року - відписки вже маємо, тепер вимагаємо конкретики і по суті.

З повагою,

Любов Олексіївна Карпова.

Звернення,

2 Attachments