Надати інформацію Кодекс є нормативно-правовим актом

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Положеннями ст.91 Конституції України (254к/96-ВР) закріплено , що Верховна Рада України приймає закони, постанови та інші акти більшістю від її конституційного складу, крім випадків, передбачених цією Конституцією.
Інші акти Верховної Ради України визначено положеннями ч.2, ст.46 Закону України “Про регламент Верховної Ради України” відповідно до якої актами Верховної Ради України є закони, постанови, резолюції, декларації, звернення, заяви.
В будь-яких інших актах законодавства відсутні відомості , що Кодекс є офіційним актом законодавства та має вищу юридичну силу.
Керуючись ст.ст.34,40 Конституції України (254к/96-ВР), Законом України “Про інформацію”, Законом України “Про публічну інформацію", Законом України “Про звернення громадян”, ст.ст.10,17 Конвенції з прав людини і основоположних свобод, ст.ст.5,19 "Міжнародного пакту про політичні і громадянські права", ст.ст.19,30 "Загальної декларації з прав людини", з метою особистого ознайомлення, публікації в ЗМІ та мережі інтернет, використанні в якості належного доказу в кримінальному та судовому провадженнях —

Прошу:
1. Вказати точні пункт, частину, статтю, назву Закону України, Закону УРСР чи Міжнародного договору якими закріплено, що Кодекс є офіційним нормативно-правовим актом Верховної Ради України i яка у Кодекса (Кодексiв) юридичноа сила?
2. Вказати точні пункт, частину, статтю, назву Закону України, Закону УРСР чи Міжнародного договору якими закріплено, що Кодекс (Кодекси) за юридичною силою є рівноцінним Закону України і Кодексом можна вносити зміни до інших Законів України, спричинити втрату чинності іншого Закону України.
Відповідь на запит надати в хронологічній послідовності, в порядку до поставлених питань .
В разі неможливості надати відповідь перенаправити до уповноваженої особи чи органу.
Повідомити про отримання та реєстрацію запиту, реєстраційний номер за яким було зареєстровано даний запит та повідомити про переадресацію запиту в разі неможливості надати обґрунтовану відповідь. [email address]

З повагою,

Микола

ЗАПИТ ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ, Верховна Рада України

1 Attachment