Надати документи

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олена, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

Відповідно до статті 34 Конституції України кожному гарантовано право на отримання, зберігання та поширення інформації. Гарантія права на інформацію забезпечується обов'язком органів державної влади та органів місцевого самоврядування,як розпорядників інформації, оприлюднювати інформацію,яка була отримана або створена в процесі їхньої діяльності згідно зі статтями 3,4,14 Закону України«Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року.
Згідно зі статтею 5 Закону України«Про доступ до публічної інформації" доступ до інформації забезпечується шляхом надання інформації за запитами на інформацію,при цьому згідно зі статтею 19 цього закону запитувач має право звернутися до розпорядників інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту. Згідно зі статтею 22 Закону України«Про доступ до публічної інформації" розпорядник інформації,який не володіє запитуваною інформацією, але якому за статусом або характером діяльності відомо або має бути відомо, хто нею володіє,зобов'язаний направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача. Згідно до статті 22 Закону України«Про доступ до публічної інформації" у випадку, якщо з якихось причин не можливо надати відповідь - письмово вказати причину.

Зважаючи на вищенаведене, відповідно до статей 5,6,13 Закону України«Про доступ до публічної інформації", статей 5,6 Закону України"Про інформацію", прошу надати інформацію:
1. Надати належним чином завірену фоотокопію документа МОЗ "Алгоритм запровадження протиепідемічних заходів для запобігання поширення COVID-19в Україні та Комунікаційний план щодо визначення алгоритмів дій у разі виникнення захворювання на COVID-19". Схвалений Протоколом номер 2 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 10 березня 2020 року.
Відповідно до статті 20 Закону України«Про доступ до публічної інформації" , прошу надати відповідь протягом 5 робочих днів з дня отримання запиту. Відповідно прошу надіслати на електронну адресу [email address].
Звертаю Вашу увагу, що у випадку ненадання відповіді на запит або неповної інформації,я буду змушена звертатися за захистом свого права на інформацію до суду або вимагати притягнення Вас до адміністративної відповідальності за статтею 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
25 листопада 2021року З повагою,Олена.

Public Health Department MOH,

3 Attachments

--
З повагою
Директорат громадського здоров'я  та профілактики захворюваності МОЗ
України

Public Health Department MOH,

1 Attachment

ср, 8 груд. 2021 р. о 15:02 Public Health Department MOH
<[1][email address]> пише:

--
З повагою
Директорат громадського здоров'я  та профілактики захворюваності МОЗ
України

--
З повагою
Директорат громадського здоров'я  та профілактики захворюваності МОЗ
України

References

Visible links
1. mailto:[email address]