Надання суперечливої відповіді заступником міського голови

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Сергій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

на вашу адресу мною 12 11.2021 року було надіслано запит щодо правових підстав вручення головним спеціалістом ВКГБ Михайлюченком О. приписів суб'єктам господарювання.

листом вих-Г-1795-4532-2021 від 10.12.2021 року вами була надана відповідь якою повідомлено що головні спеціалісти ВКГБ надають приписи юридичним та фізичним особам на підставі закону України "Про благоустрій населених пуктів", типових правил благоустрою територій населеного пункту від 27.11.2017 року № 310.

повідомляю вам що вказані акти не містять норм які б законодавчо давали змогу головним спеціалістам ВКГБ надавати (вручати) приписи юридичним та фізичним особам та за невиконання яких можливо було б притягнути до адміністративної відповідальності.

таким чином прошу надати мені більш обгрунтовну відповідь на питання яке я поставив раніше та ЗАЗНАЧИТИ КОКРЕТНІ НОРМИ ЗАКОНОДАВСТВА які дають такі права головним спеціалістам ВКГБ а також норми (статті) КУпАП за якими закон дозволяє притягнути до адміністративної відповідальності за невиконання приписів головних спеціалістів ВКГБ

З повагою,

Сергій

public, Чорноморська міська рада

1 Attachment

Доброго дня!

Направляємо Вам відповідь на публічний запит, вкладені файли підписано
кваліфікованим електронним підписом.

--
З повагою,

Відділ інформаційних технологій та з питань доступу до публічної інформації
виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області
Адреса: 68003, м.Чорноморськ, проспект Миру, 33, каб.121
Телефон: (04868)-5-14-35

ispolkom@cmr.gov.ua, Чорноморська міська рада

1 Attachment

--
Это сообщение проверено на вирусы антивирусом Avast.
https://www.avast.com/antivirus