Надання роз'яснення

Депутатському корпусу м.Підгородного
та
Секретарю Підгородненської міської ради

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Прошу надати інформацію на яких підставах депутати міської ради надали грошову матерільну допомогу на ПЛАНОВУ ОПЕРАЦІЮ (не термінову) головному бухгалтеру міської ради Войніковій Ірині Миколаївні ? Враховуючи її доходи за 2017 рік, можна зробити висновик що вона має достатні кошти для планової операції.
Прошу надати список депутатів які надали грошову допомогу, для подальшого звернення до прокуратури за корупційні схеми, адже людям які потребують реальну допомогу не виділяють.
Набридло що кошти громади, які складаються з моїх податків витрачаються на вітер та накопичуються в кармані головного бухгалтера міської ради Войнікової І.М.

З повагою,

Юрій Кравченко
22.02.2018

Від: ПІДГОРОДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА
Підгородненська міська рада

22.02.2018 17:05, Юрій <[FOI #31661 email]>

show quoted sections

-- реклама -----------------------------------------------------------
Поторопись зарегистрировать самый короткий почтовый адрес @i.ua
http://mail.i.ua/reg - и получи 1Gb для хранения писем

Посилання

Олександр Сікора залишив(-ла) коментар ()

Вони повинні надати список депутатів, чого не зробили. Напишіть повторний запит але приберіть лишні слова, або напишіть їм що оскаржите в секретаріаті уповноваженого з прав людини, дуже допомогає.

Link to this