Надання роз'яснень

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Євгеній, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Чи може володіти правом власності на земельну ділянку, за кодом цільового призначення 01.03 Для ведення особистого селянського господарства, товариство з обмеженою відповідальністю, яке зареєстроване та має код ЄДРПОУ та які максимально допустимі розміри для такої власності?

2. На якій підставі можуть бути надані земельні ділянки за кодом цільового призначення 01.03 Для ведення особистого селянського господарства, у власність та яка кількість таких передач може бути здійснена для товариств з обмеженою відповідальністю, які зареєстровані та мають код ЄДРПОУ?

3. Чи може бути дійсним договір про оренду земельної ділянки, який наданий товариству з обмеженою відповідальністю, якщо таке товариство знаходиться в стані припинення?

З повагою,
Юрій

Світлана Миронова, Міністерство юстиції України

4 Attachments

Листи від 07 грудня 2020 року за №№ 54454/ПІ-Ю-4526/8.2.1 та
54614/ПІ-Ю-4526/8.2.1

Відділ розгляду звернень та прийому громадян - Центральний апарат,

1 Attachment