Надання публічної інформації щодо виконання функцій, покладених Законом

У цього запиту дуже багато відповідей, тому вони розміщені на кількох сторінках:

Аліса Юрченко

Доброго дня!
Відповідно до статті 1 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» Публічна інформація - це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.

Таким чином, рішення адміністративних комісій виконкомів районних у місті рад належать до інформації, яка була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством.
Відповідно положень законодавства вільно поширюватись може та інформація про фізичну, юридичну особу, яка є відкритою відповідно до законодавства. Це також стосується інформації, яка раніше була правомірно оприлюднена розпорядником (частина третя статті 6 Закону «Про доступ до публічної інформації»).

Інформація про суб’єктів господарювання, їх адреса, телефони, відомості про керівників, беніфеціарів (ПІБ, адреса місцезнаходження тощо) є публічною та відкритою відповідно Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань».

Враховуючи, що відповідальними посадовими особами виконкомів районних у місті рад здійснювалася перевірка щодо дотримання ними Правил благоустрою у місті Кривому Розі суб’єктами господарювання, відповідно ряд персональних даних про них є відкритою (публічною) інформацією.

На підставі вищевикладеного та керуючись ст.40 Конституції України, ст. 10 ЗУ «Про інформацію, ст.ст. 3, 4, 5, 10, 14, 19 Відповідно до ст. 1 ЗУ «Про доступ до публічної інформації», прошу:
1. Повідомити про отримання мого запиту, зазначивши дату та номер реєстрації.

2. Надати копії документів щодо вжиття заходів та прийнятих рішень у 2020 та 2021 роках щодо суб'єктів господарювання Довгинцівського, Саксаганського, Металургійного та Центрально-Міського районів, якими було здійснено порушення Правил благоустрою м. Кривого Рогу.

Відповідь прошу надати по кожному з питань у визначений Законом строк.
З повагою,
Аліса Юрченко

Виконавчий комітет Криворізької міської ради

1 Attachment

Здравствуйте, Аліса.

Вы писали 7 июня 2021 г., 16:46:12:

показати цитоване

--
С уважением,
u mailto:[email address]

drim_kr, Виконавчий комітет Криворізької міської ради

1 Attachment

Hello Foi+request-87631-cba1ec0a,

--
Best regards,
drim_kr mailto:[email address]

Виконком Центрально-Міської районної у місті ради,

1 Attachment

--
Виконавчий комітет Центрально-Міської районної у місті Кривому Розі ради
067 560 41 25
[email address]

Відділ з правових питань,

2 Attachments

Відділ ЖКГ Довгинцівський виконком,

1 Attachment

З повагою,
відділ з питань благоустрою, транспорту та житла виконокому Довгинцівської районної в місті ради
(0564) 94-84-49

-- реклама -----------------------------------------------------------
Заспокоїти і відновити: правила догляду за шкірою
http://h.holder.com.ua/c?tz&z1585&am...