Надання публічної інформації щодо благоустрою

Аліса Юрченко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Зазначити кількість та результати проведених контрольних заходів та перевірок у 2020 та 2021 роках із дотримання суб’єктами господарювання Правил благоустрою м. Кривого Рогу щодо встановлення урн для сміття та утримання їх у належному стані, своєчасного прибирання відходів (в тому числі, але не виключно - на центральних проспектах та вулицях міста, зокрема по вулицях В.Великого, Волгоградській, Я.Мудрого, Єсеніна, Галенко, Костенко, Рокоссовського, проспектах 200-річчя Кривого Рогу, Гагаріна, площі 30-ти річчя Перемоги, Горького тощо).

2. Надати копії документів щодо вжиття заходів та прийнятих рішень у 2020 та 2021 роках щодо відповідальних осіб суб'єктів господарювання, якими здійснюється порушення Правил благоустрою м. Кривого Рогу щодо встановлення урн для сміття та утримання їх у належному стані (в тому числі своєчасного прибирання відходів).

Відповідь прошу надати по кожному з питань у визначений Законом строк.
З повагою,

Аліса Юрченко

srvk, Виконавчий комітет Саксаганської районної у місті ради

1 Attachment

30.04.2021 12:01, Аліса Юрченко пишет:

показати цитоване