Надання публічної інформації щодо благоустрою

Аліса Юрченко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Зазначити кількість проведених контрольних заходів та перевірок у 2020 та 2021 роках дотримання суб’єктами господарювання Правил благоустрою м. Кривого Рогу щодо встановлення урн для сміття та утримання їх у належному стані, своєчасного прибирання відходів (в тому числі, але не виключно - на центральних проспектах та вулицях міста, зокрема по вулицях Соборності, Героїв АТО, Галенко, Костенко, Рокоссовського, Єсеніна, по проспектах Миру, Металургів, Гагаріна, площа Молодіжна тощо).

2. Надати копії документів щодо вжиття заходів та прийнятих рішень у 2020 та 2021 роках щодо відповідальних осіб суб'єктів господарювання, якими здійснюється порушення Правил благоустрою м. Кривого Рогу щодо встановлення урн для сміття та утримання їх у належному стані (в тому числі своєчасного прибирання відходів).

Відповідь прошу надати по кожному з питань у визначений Законом строк.

З повагою,

Аліса Юрченко

Вікторія Скоцька, Виконавчий комітет Металургійної районної у місті Кривому Розі ради

1 Attachment

--
Металургійний виконком