Надання публічної інформації щодо перевірок

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Аліса Юрченко, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Аліса Юрченко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Кількість проведених у 2019-2021 роках перевірок щодо передачі земельних ділянок оборони (на яких розташовувалися військові полігони, які на теперішній час не використовуються для ​потреб бойової підготовки військ Збройних Сил України) фізичним і юридичним особам для вирощування сільськогосподарських культур та зайняття сільськогосподарською діяльністю.

2. Кількість проведених у 2019-2021 роках перевірок щодо використання земельних ділянок оборони (на яких розташовувалися військові полігони, які на теперішній час не використовуються для ​потреб бойової підготовки військ Збройних Сил України) фізичним і юридичним особам для вирощування сільськогосподарських культур та зайняття сільськогосподарською діяльністю.

Відповідь прошу надати по кожному з питань у визначений Законом строк.
З повагою,
Аліса Юрченко

Військова прокуратура Західного регіону України

1 Attachment

--
,


mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Вадик Андреев,

1 Attachment