Надання публічної інформації про наявність земель (ділянок) державної та/або комунальної власності, які ще не надані у користування.

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Березюк Олександр, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Березюк Олександр

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):наявність земель (ділянок) державної та/або комунальної власності, які ще не надані у користування та можуть бути використані під забудову і обслуговування індивідуального житлового будинку орієнтовною площею до 25 соток на території с.Троянів та с.Соснівка Житомирського району Житомирської області,які можуть бути передані для безоплатної приватизації відповідно до статей 116 та 121 Земельного кодексу України, та згідно з Конституцією України де вказано, що кожен громадянин України має право на землю (стаття 14).

З повагою,

Березюк Олександр

Житомирська районна рада .,

1 Attachment

--------------------------- Текст повідомлення ---------------------------
Тема: выдповыдь на запит від 19 лютого2017
Від кого: Житомирська районна рада . <[zhytomyr9 request email]>
Дата: Вт, Лютий 21, 2017 14:05
Кому: [адресу приховано]
--------------------------------------------------------------------------

Селищна Рада Рудня-Городище,

1 Attachment

-- реклама -----------------------------------------------------------
Дешевле! modnaKasta — онлайн шопинг-клуб №1. Более 500 000 товаров:
одежда/обувь/товары для дома. Скидка до-95%. https://goo.gl/3y7VfL