Надання публічної інформації щодо безпечного довкілля

Аліса Юрченко

Доброго дня!

Відповідно до статті 1 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» Публічна інформація - це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.

Людина, її життя і здоров’я, безпека визнаються найвищою соціальною цінністю відповідно до статті 3 Конституції України.

На підставі вищевикладеного та керуючись ст.40 Конституції України, ст. 10 ЗУ «Про інформацію, ст.ст. 3, 4, 5, 10, 14, 19 Відповідно до ст. 1 ЗУ «Про доступ до публічної інформації», прошу:

1. Повідомити про отримання мого запиту, зазначивши дату та номер реєстрації.

2. Надати копії документів, що підтверджують вжиття заходів та виконання припису від 09.09.2021, адресованого інспекцією з благоустрою виконкому Крриворізької міської ради до КП Крривбасводоканал.

3. Надати копії документів, що підтверджують вжиття заходів та виконання двох приписів від 09.09.2021, адресованого інспекцією з благоустрою виконкому Крриворізької міської ради до КП теплових мереж Криворіжтепломережа.

4. Надати інформацію та документи, на підставі яких здійснюється складування сміття та опалого листя працівниками КП Крривбасводоканал за межами своєї території, за парканом по пр. Гагаріна, буд.41, біля будівлі газорозподільного пункту, (що є пожежо- та вибухонебезпечним). Надати інформацію щодо вжитих заходів.

5. Надати інформацію, на балансі якого з комунальних підприємств (організацій) знаходиться контейнерний майданчик між буд. 19 по вул. Героїв АТО та буд. 42в по пр. Металургів, а також осіб, відповідальних за недопущення стихійних звалищ та прибирання сміття біля контейнерних майданчиків.

Відповідь прошу надати по кожному з питань у визначений Законом строк.
З повагою,
Аліса Юрченко

Виконавчий комітет Криворізької міської ради

1 Attachment

11 2021 ., 13:53:14:

показати цитоване

--
,
u mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

КП Кривбасводоканал,

2 Attachments

[ Email has no body, please see attachments ]

Інспекція з благоустрою м. Кривого Рогу,

1 Attachment

--
З повагою інспекція з благоустрою м. Кривого Рогу
м. Кривий Ріг,
вул. Героїв АТО, 30
(0564)920040