Надання публічної інформації щодо утилізації ВТРЕТЄ

Аліса Юрченко

Доброго дня!

Відповідно до ст. 1 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» Публічна інформація - це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.

Відповідно до ст. 19 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» Запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.

Відповідно до ч. 1 ст. 4 ЗУ «Про використання земель оборони» військові частини за погодженням з органами місцевого самоврядування або місцевими органами виконавчої влади і в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, можуть дозволяти фізичним і юридичним особам вирощувати сільськогосподарські культури, випасати худобу та заготовляти сіно на землях, наданих їм у постійне користування.

На підставі вищевикладеного та керуючись ст.40 Конституції України, ст. 10 ЗУ «Про інформацію, ст.ст. 3, 4, 5, 10, 14, 19 Відповідно до ст. 1 ЗУ «Про доступ до публічної інформації», прошу:

1. Надати інформацію щодо порядку утилізації громадянами ртутних медичних термометрів у м. Кривому Розі.

2. Надати інформацію щодо місцезнаходження та графіку роботи пунктів прийому на утилізацію від населення ртутних термометрів.

3. Надати інформацію щодо вжитих заходів для організації систематичної здачі громадянами та суб'єктами господарювання небезпечних відходів - термометрів у спеціальні пункти прийому.

4. Прошу повідомити про отримання мого запиту, зазначивши дату та номер реєстрації.

Відповідь прошу надати по кожному з питань у визначений Законом строк.
З повагою,
Аліса Юрченко

Криворізька міська рада

1 Attachment

Вы писали 16 сентября 2021 г., 15:42:41:

показати цитоване

--
С уважением,
u mailto:[email address]

УОЗ Звернення громадян,

1 Attachment

--
З повагою,
головний спеціаліст управління охорони здоров’я виконкому Криворізької міської ради
(0564) 92-04-77