Надання публічної інформації щодо виконання функцій, покладених Законом

Аліса Юрченко

Доброго дня!

Відповідно до ст. 1 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» Публічна інформація - це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.

Відповідно до ст. 19 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» Запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.

Відповідно до ст. 17 Земельного кодексу України до повноважень місцевих державних адміністрацій у галузі земельних відносин належить розпорядження землями державної власності в межах, визначених цим Кодексом.

Відповідно до ч. 1 ст. 4 ЗУ «Про використання земель оборони» військові частини за погодженням з органами місцевого самоврядування або місцевими органами виконавчої влади і в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, можуть дозволяти фізичним і юридичним особам вирощувати сільськогосподарські культури, випасати худобу та заготовляти сіно на землях, наданих їм у постійне користування.

На підставі вищевикладеного та керуючись ст.40 Конституції України, ст. 10 ЗУ «Про інформацію, ст.ст. 3, 4, 5, 10, 14, 19 Відповідно до ст. 1 ЗУ «Про доступ до публічної інформації», прошу:

1. Повідомити про отримання мого запиту, зазначивши дату та номер реєстрації.

2. Надати інформацію про кількість здійснених у 2019-2021 роках погоджень передачі у постійне користування чи інше користування, в тому числі оренду земельних ділянок фізичним і юридичним особам земель оборони відповідно ч. 1 ст. 4 ЗУ «Про використання земель оборони», які не використовуються для потреб бойової підготовки військ Збройних Сил України.

3. Надати інформацію про кількість у 2019-2021 роках наданих дозволів фізичним і юридичним особам вирощувати сільськогосподарські культури, випасати худобу та заготовляти сіно на землях оборони відповідно ч. 1 ст. 4 ЗУ «Про використання земель оборони».

Відповідь прошу надати по кожному з питань у визначений Законом строк.
З повагою,
Аліса Юрченко

inf-public ODA,

Добридень!
Ваш запит від 08.06.2021 отримано
й зареєстровано за № 120-02/17-01-05 від 08.06.2021
Із повагою,
Олександр Кравченко
тел. (0472) 54-05-52

Аліса Юрченко

Доброго дня!

Досі чекаю від вас відповідь на запит.

З повагою,

Аліса Юрченко

inf-public ODA,

1 Attachment

Добридень!
Ваш запит розгядали колеги, які й мали б надіслати Вам відповідь.
Відправляю їхню відповідь
Із повагою,
Олександр Кравченко
тел. (0472) 54-05-52
23 июня 2021, 08:42:38, от "Аліса Юрченко"
<[1][FOI #87667 email]>:

Доброго дня!

Досі чекаю від вас відповідь на запит.

З повагою,

Аліса Юрченко

показати цитоване