Надання публічної інформації щодо благоустрою

Аліса Юрченко

Доброго дня!

Відповідно до ст. 1 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» Публічна інформація - це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.

Відповідно до ст. 19 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» Запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.

На підставі вищевикладеного та керуючись ст.40 Конституції України, ст. 10 ЗУ «Про інформацію, ст.ст. 3, 4, 5, 10, 14, 19 Відповідно до ст. 1 ЗУ «Про доступ до публічної інформації», прошу:

1. Повідомити про отримання мого запиту, зазначивши дату та номер реєстрації.

2. Надати інформацію та документи складені за результатом обстеження зелених насаджень (дерев), які було видалено у 2021 році вздовж проспектів Металургів, Гагаріна, по вул. Героїв АТО, на площі Горького.

3. Надати дозвільну документацію на спил та обрізання дерев за вищевказаними адресами.

4. Надати інформацію, коли буде висаджено нові дерева на місці видалених у 2019-2021 роках вздовж проспектів Металургів, Гагаріна, по вул. Героїв АТО, на площі Горького.

Відповідь прошу надати по кожному з питань у визначений Законом строк.
З повагою,
Аліса Юрченко

Криворізька міська рада

1 Attachment

Здравствуйте, Аліса.

Вы писали 8 июня 2021 г., 13:41:42:

показати цитоване

--
С уважением,
u mailto:[email address]

drim_kr, Криворізька міська рада

1 Attachment

Hello Foi+request-87666-6860e6fa,

--
Best regards,
drim_kr mailto:[email address]