Надання копій дозвільних документів по будівництву ЖК Київський за адресою м. Буча, вул. Миколи Амосова, 4

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви ДРОБ'ЯЗКО НАДІЯ, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
ДРОБ'ЯЗКО НАДІЯ

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Надати інформацію про земельну ділянку за адресою: м. Буча, вул. Миколи Амосова, 4 з кадастровим номером: 3210800000:01:026:0280 для будівництва Багатоквартирного житлового будинку з приміщеннями медичного, оздоровчого, освітнього та комерційного призначення в межах бульвару Леоніда Бірюкова, вул. Степана Бандери та вул. Амосова в м. Буча Київської області, за адресою: Київська обл., м. Буча в межах бульвару Леоніда Бірюкова, вул. Степана Бандери та вул. Амосова яка належить товариству з обмеженою відповідальністю БУДІВНИЧА КОМПАНІЯ НОВИЙ ДІМ (код ЄДРПОУ 39806784):

2. Надати копії рішень/розпоряджень Бучанської міської ради відносно будівництва Багатоквартирного житлового будинку з приміщеннями медичного, оздоровчого, освітнього та комерційного призначення в межах бульвару Леоніда Бірюкова, вул. Степана Бандери та вул. Амосова в м. Буча Київської області, за адресою: Київська обл., м. Буча в межах бульвару Леоніда Бірюкова, вул. Степана Бандери та вул. Амосова видані товариству з обмеженою відповідальністю БУДІВНИЧА КОМПАНІЯ НОВИЙ ДІМ (код ЄДРПОУ 39806784):

3. Надати копії містобудівних умов та обмежень, містобудівного розрахунку відносно будівництва Багатоквартирного житлового будинку з приміщеннями медичного, оздоровчого, освітнього та комерційного призначення в межах бульвару Леоніда Бірюкова, вул. Степана Бандери та вул. Амосова в м. Буча Київської області, за адресою: Київська обл., м. Буча в межах бульвару Леоніда Бірюкова, вул. Степана Бандери та вул. Амосова видані товариству з обмеженою відповідальністю БУДІВНИЧА КОМПАНІЯ НОВИЙ ДІМ (код ЄДРПОУ 39806784):

4. Надати копії документів, що посвідчують право власності чи користування земельними ділянками; копії проектної документації на будівництво, розробленої та затвердженої в установленому законодавством порядку; копії документів про призначення осіб, відповідальних за виконання будівельних робіт, та осіб, які здійснюють авторський і технічний нагляд; копії інформації про ліцензію, що дає право на виконання будівельних робіт, та кваліфікаційні сертифікати що видані товариству з обмеженою відповідальністю БУДІВНИЧА КОМПАНІЯ НОВИЙ ДІМ (код ЄДРПОУ 39806784) яка здійснює будівництво Багатоквартирного житлового будинку з приміщеннями медичного, оздоровчого, освітнього та комерційного призначення в межах бульвару Леоніда Бірюкова, вул. Степана Бандери та вул. Амосова в м. Буча Київської області, за адресою: Київська обл., м. Буча в межах бульвару Леоніда Бірюкова, вул. Степана Бандери та вул. Амосова:

5. Поінформувати, чи вживалися заходи державного архітектурно-будівельного контролювідносно будівництва Багатоквартирного житлового будинку з приміщеннями медичного, оздоровчого, освітнього та комерційного призначення в межах бульвару Леоніда Бірюкова, вул. Степана Бандери та вул. Амосова в м. Буча Київської області, за адресою: Київська обл., м. Буча в межах бульвару Леоніда Бірюкова, вул. Степана Бандери та вул. Амосова видані товариству з обмеженою відповідальністю БУДІВНИЧА КОМПАНІЯ НОВИЙ ДІМ (код ЄДРПОУ 39806784)
та надати копії актів перевірок.

6. Надати копії технічних умов для підключення до мереж водопостачання та водовідведення видані для будівниутва Багатоквартирного житлового будинку з приміщеннями медичного, оздоровчого, освітнього та комерційного призначення в межах бульвару Леоніда Бірюкова, вул. Степана Бандери та вул. Амосова в м. Буча Київської області, за адресою: Київська обл., м. Буча в межах бульвару Леоніда Бірюкова, вул. Степана Бандери та вул. Амосова видані товариству з обмеженою відповідальністю БУДІВНИЧА КОМПАНІЯ НОВИЙ ДІМ (код ЄДРПОУ 39806784).

З повагою,

ДРОБ'ЯЗКО НАДІЯ

Бучанська міська рада

1 Attachment

Відділ містобудування та архітектури
тел. 04597-49-398

--
Бучанська міська рада
08292, Київська область, м.Буча,
вул.Енергетиків, 12,
+3804597(29-605), +3804597(48-690)
http://www.bucha-rada.gov.ua
E-mail: _[kyiv7 request email]_

BUCHA CITY COUNCIL
12 Enerhetykiv Street, Bucha, Kyiv Oblast 08292
+3804597(29-605), +3804597(48-690)
http://www.bucha-rada.gov.ua
E-mail: _[kyiv7 request email]_