Надання інформації щодо статусу структурного підрозділу

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ivan, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Відповідно до постанови КМУ № 160 від 21.05.2014 року утворено Державну фіскальну службу як центральний орган виконавчої влади, діяльність якого спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України, реорганізувавши Міністерство доходів і зборів шляхом перетворення. Таким чином ДФС є правонаступником Міністерства доходів і зборів.

За результатами перевірки спільної перевірки ДФС , Міністерством юстиції було оприлюднено інформацію, з якою можна ознайомитися за посиланням https://lustration.minjust.gov.ua/articl... , мені стало відомо, що зазначена там особа Привалова Н.Є.- директор департаменту, намагається отримати в ДФС довідку про те, що посада, яку вона обіймала, вірніше департамент, який вона очолює, відноситься до структурних підрозділів, які не були самостійними.
1. Прошу повідомити чи всім посадовим особам, зазначеним у цьому переліку, були надані довідки про те, що їх департаменти, не є самостійними структурними підрозділами.
2. Прошу надати інформацію, яку посаду обіймала Привалова Неля Євгенівна у період з 21.11.2013 по 22.02.2014;
3.Чи відноситься зазначений департамент до самостійних ( не самостійних ) структурних підрозділів;
4. Яким чином , відповідно до якого пункту постанови КМУ їй було нараховано оклад, визначалися премії і надбавки, як керівнику самостійного структурного підрозділу чи як керівнику департаменту, який не є самостійним структурним підрозділом . Повідомляю, що відповідно до законодавства запитувана мною публічна інформація не відноситься до конфедиційної, оскільки Привалова Н.Є.отримувала заробітну плату за рахунок коштів державного бюджету.
Прошу врахувати, що за надання недостовірної інформації передбачена відповідальність.

З повагою,

Ivan

Publicinfo, Державна фіскальна служба України

1 Attachment

Publicinfo, Державна фіскальна служба України

1 Attachment