Надання інформації, що становить суспільний інтерес

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ліскіна Тетяна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Ліскіна Тетяна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

На ЗПІ-03-16/84 від 05.12.2019 року
Доброго дня, Прошу Суворовську районну адміністрацію надати відскановані
копії актів виконаних робіт ТОВ «КК «Суворовський» за надані послуги з утримання будинку та прибудинкової території житлового будинку № 11, що на вул. Слобідській в розрізі кожного місяця, починаючи з дати укладення вищевказаного договору по дату розірвання.
хочу нагадати, що розпорядник інформації має право вимагати відшкодування витрат тільки за копіювання або друк документів. При наданні особі інформації про себе та інформації, що становить суспільний інтерес, плата за копіювання та друк не стягується. Інформація про акти виконаних робіт є суспільною інформацією для співвласників багатоквартриного будинку № 11, що на вул. Слобідській.
окрім цього, оплата витрат на сканування чи іншу компютерну обробку документів не передбачена законом. Виходячи з цього, я прошу надати мені запитувані документи в електронній формі ( у відсканованому вигляді) на електронну пошту [email address]. Зазначення в запиті тільки електронної адреси свідчить про те, що обраний спосіб одержання інформації виключно електронний, яке не потребує друку, паперу/

З повагою,

Ліскіна Тетяна

Суворовская райадминистрация,

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]