Надання інформації про приватного нотаріуса

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Мороз Марія, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

З відкритих джерел мені стало відомо, що Вища кваліфікаційна комісія нотаріату за поданнями Міністерства юстиції та його територіальних органів позбавила свідоцтва за неодноразові грубі порушення законодавства приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Головкіну Яну Вікторівну. Відомості про неї в Єдиному реєстрі нотаріусів на момент запиту відсутні.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Чи анульовано свідоцтво про право на зайняття нотаріальною діяльністю приватного нотаріуса Головкіної Я.В.? Якщо так, то:
Чи оскаржувалось Головкіною Я.В. рішення про анулювання свідоцтва?
Чи передала приватний нотаріус Головкіня Я.В. документи нотаріального діловодства та нотаріального архіву до відповідного державного нотаріального архіву, як це передбачено ч. 5 ст. 30-1 ЗУ "Про нотаріат", пунктом 5.10. наказу Мін’юсту від 22.12.2010 № 3253/5 «Про затвердження правил нотаріального діловодства»?
Де знаходяться документи нотаріального діловодства та нотаріального архіву приватного нотаріусу Головкіної Я.В.?
За якою адресою здійснювює (здійснювала) нотаріальну діяльність Головкіна Я.В., які її засоби зв'язку?

З повагою,

Мороз Марія

Міністерство юстиції України

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]