Надання інформації по вільній земельній ділянці Київська обл

Ірина Дроздова

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Згідно зі статтею 121 Земельного кодексу України кожен громадянин України має право на безоплатне отримання земельної ділянки із земель державної або комунальної власності в таких розмірах: - для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у селах – не більше 0,25 гектара, в селищах - не більше 0,15 гектара, в містах - не більше 0,10 гектара; - для індивідуального дачного будівництва - не більше 0,10 гектара.

Я мешканка міста Київ.
Я земельними ділянками не володію.
Я бажаю реалізувати своє право громадянина України на отримання земельної ділянки для індивідуального будівництва.

Для вибору бажаного місця розташування земельної ділянки, прошу Вас надати інформацію: кадастрові карти (плани) або інші графічні матеріали щодо вільних земельних ділянок в Київській області (село Гнідин Бориспільського району), придатних для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

Конкретно цікавить дана ділянка:
Прошу надати інформацію по ділянці 0.12 га, яка межує по правій стороні із ділянкою з кадастровим номером 3220882600:04:006:0409
Згідно витягу ця ділянка -землі загального користування.
Прошу виділити цю вільну землю для індивідуального будівництва.

З повагою,

Ірина Дроздова

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Ми спробуємо ще раз, поки що нічого не потрібно робити

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти