Надання інформації

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Юрій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Підгородненська міська рада

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. прошу надати інформацію про повну суму виплачених бюджетних коштів (заробітна плата, премія, надбавки, матеріальна та соціальна допомога та інші виплати) за весь 2017 рік, які виплачені головному бухгалтеру Войніковій Ірині Миколаївні.

2. прошу надати копії заяв депутатів міської ради, копії пакету документів які розглядалися на позачерговому засіданні виконавчого комітету щодо надання матеріальної допомоги Войніковій І.М., відповідно до рішення виконавчого комітету Підгородненської міської ради № 502 від 06.03.2018.

3. прошу надати копію акту обстеження умов проживання Войнікової І.М. та перелік осіб які були в складі комісії, для встановлення чи насправді головний бухгалтер так бідно живе, що не має можливості лікуватися за власні кошти з такою високою, більшою ніж у мера міста, заробітною платою.

Відповідь прошу надати у 5 денний термін, для подальшого звернення до правоохоронних органів та повернення незаконно виділених коштів.

З повагою,

Юрій Кравченко

Від: ПІДГОРОДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА
Підгородненська міська рада

21.03.2018 10:40, Юрій <[FOI #32558 email]>

show quoted sections

-- реклама -----------------------------------------------------------
Милі квартири чекають на милих господарів!
Чекають саме Вас! https://goo.gl/iptNm5

Посилання