Надання інформації

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. 07.02.2017 р. прийнято Закон України «Про доступ до об'єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж» (Далі Закон).
Згідно ч.2 ст. 3 Закону, дія цього Закону не поширюється на відносини з доступу до споруд електрозв’язку, будинкової розподільної мережі та кабельної каналізації електрозв’язку, що перебувають у власності операторів, провайдерів телекомунікацій.
Прошу надати аргументовані висновки (інформацію) чому дія Закону не розповсюджується на відносини з доступу до споруд електрозв’язку, будинкової розподільної мережі та кабельної каналізації електрозв’язку, що перебувають у власності операторів, провайдерів телекомунікацій.

2. Згідно п. 5 ч.2 ст. 14 Закону, Власник інфраструктури об’єкта доступу зобов’язаний здійснювати за власний рахунок поточний та капітальний ремонт елементів інфраструктури об’єкта доступу, якими користується замовник на підставі договору з доступу, і не допускати замовлення та виконання будь-яких додаткових робіт та послуг щодо утримання таких елементів інфраструктури об’єкта доступу за рахунок замовника.
Прошу надати аргументовані висновки (інформацію) про джерело фінансування зазначених у даній статті робіт у випадку відсутності на це коштів у власника інфраструктури об’єкта доступу.

3. Прошу надати інформацію стосовно проведених досліджень та зроблених висновків компетентними органами п. 5 ч.2 ст. 14 Закону, застосування якого передбачає понесення власником інфраструктури об’єкта доступу додаткових фінансових витрат на поточний, капітальний ремонт та утримання елементів інфраструктури об’єкта доступу, які перевищують встановлені Законом розміри плати за доступ до елементів інфраструктури об’єкта доступу, що у свою чергу призведе до недоцільності надання послуг з доступу до інфраструктури об’єкта доступу через економічну необґрунтованість та завдання господарських збитків.

4. Згідно ч. 7 ст.17 Закону, Розмір плати за доступ до елементів інфраструктури об’єкта доступу визначається власником інфраструктури цього об’єкта доступу згідно з методикою визначення плати за доступ до елементів інфраструктури об’єкта доступу, затвердженою відповідним державним органом влади згідно з цим Законом, і не може перевищувати:
1) за розроблення та видачу технічних умов з доступу - 50 відсотків мінімальної заробітної плати;
2) за доступ до елементів інфраструктури об’єктів електроенергетики - 0,3 відсотка мінімальної заробітної плати за одну опору - елемент будь-якої інфраструктури об’єкта доступу, у тому числі опору лінії електропередачі, на місяць;
3) за доступ до інфраструктури об’єкта будівництва, за користування будинковою розподільною мережею (в місяць за будинок) - 2 відсотки розміру мінімальної заробітної плати для будинків до 100 квартир; 3 відсотки розміру мінімальної заробітної плати для будинків від 101 до 160 квартир; 5 відсотків розміру мінімальної заробітної плати для будинків від 161 квартири і вище;
4) за доступ до елементів інфраструктури об’єкта транспорту - 5 відсотків мінімальної заробітної плати за один канало-кілометр кабельної каналізації електрозв’язку на місяць;
5) за доступ до елементів інфраструктури кабельної каналізації електрозв’язку - 5 відсотків мінімальної заробітної плати за один канало-кілометр кабельної каналізації електрозв’язку на місяць.
Прошу надати інформацію, та копії документів щодо економічного обґрунтування, встановлених в ч. 4 ст. 17 Закону граничних розмірів плати за доступ до елементів інфраструктури об’єкта доступу.

5. Прошу надати інформацію та копії документів щодо дослідження ринку послуг з надання доступу до елементів інфраструктури об’єкта доступу та копії зроблених з цього висновків, рекомендацій тощо.
6. Прошу надати інформацію та копії документів, якими органами погоджувались встановлені в ч. 4 ст. 17 Закону граничні розміри плати за доступ до елементів інфраструктури об’єкта доступу.
Відповідно до ч. 1. ст. 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» прошу надіслати відповідь не пізніше 5 робочих днів з дня отримання запиту в електронному вигляді на електронну адресу: [email address]. Контактний телефон відсутній.
Наголошую, що згідно п. 2 ст. 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» відповідь розпорядника інформації про те, що інформація може бути одержана запитувачем із загальнодоступних джерел, або відповідь не по суті запиту вважається неправомірною відмовою в наданні інформації.
У разі ненадання або надання неповної інформації, я вимушений буду оскаржувати бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою,
Громадянин С. С. Пузанов.

З повагою,
Семен

Від: Бурсак Ірина Анатоліївна

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Посилання

Семен залишив(-ла) коментар ()

Відповідь надана не по суті запиту. Чому відповідь надана Комітетом з питань інформатизації та звязку, якщо я писав на Верховну раду?

Link to this