надання громадянства України

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Лілія, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

На даний час я, Амбражевич Лілія Миколаївна, 09.09.1973 року народження, посвідка на постійне проживання в Україні № 900007852, видана органом 8101, є громадянкою Республіки Беларусь.
На законних підставах безперервно проживаю на території України та перебуваю у шлюбі із громадянином України з травня 2014 року.
В травні 2019 року до Центрального міжрегіонального управління ДМС у м. Києві та Київській області мною було подано пакет документів, передбачених чинним законодавством України, для прийняття мене до громадянства України, який в подальшому було скеровано за призначенням.
Однак, на даний час відповіді щодо прийняття рішення із зазначеного питання я не отримала.
У зв'язку із викладеним, враховуючи тривалий термін з моменту звернення, прошу повідомити про стан та строки вирішення питання щодо прийняття мене до громадянства України.

Дякую, з повагою,

Амбражевич Лілія Миколаївна

Управління доступу до публічної інформації, Офіс Президента України

1 Attachment