Надання дозволу на розробку документації з землеустрою

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Юрій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
На моє клопотання від 11.07.2018 року щодо надання дозволу на розробку документації з землеустрою для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку по вул. Вербній (поруч з домоволодінням № 32-А) я отримав відповідь від управління містобудування та архітектури (Колоша С.В., виконавець Гогайзель М.Л.) № П-4-30761/1-18.08-31 від 31.07.2018 щодо підготовки пропозицій на розгляд сесії Харківської міської ради.
Засідання сесії Харківської міської ради відбулось 22.08.2018, на сайті Харківської міської ради рішення про надання дозволу на розробку документації з землеустрою для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку по вул. Вербній або відмови в наданні зазначеної земельної ділянки відсутня. Моє клопотання в порядку встановленому земельним кодексом України залишилось без розгляду, з порушенням строків визначених законодавчим органом держави.
Враховуючи вищевикладене, прошу надати наступну інформацію:
1. Номер та дату рішення сесії Харківської міської ради, яким було надано або відмовлено Пліско Ю.Г. дозволу на розробку документації з землеустрою для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Вербній.
2. Стан розгляду мого клопотання від 11.07.2018 з зазначенням прізвищ посадових осіб відповідальних за розгляд клопотань щодо надання дозволу на розробку документації з землеустрою для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Вербній.
3. Надати інформацію з посиланням на статі закону України, які регламентують продовження строку розгляду клопотань щодо надання земельних ділянок відповідно до статі 118 земельного кодексу України або його перенесення, що перевищує 30 днів з дня подання клопотання.
4. Надати інформацію з посиланням на статті закону України про наслідки (дисциплінарні або матеріальні) для посадових осіб , які порушили строки розгляду мого клопотання від 11.07.2018 без поважних причин, які визначені законодавством України та про вжиття таких заходів.

З повагою,

Юрій

Департамент містобудування, архітектури та генерального плану,

Департамент містобудування, архітектури та генерального плану,

 

[1][IMG] . [2]www.avast.com

References

Visible links
1. https://www.avast.com/sig-email?utm_medi...
2. https://www.avast.com/sig-email?utm_medi...

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]