Надання дозволів та плата за користування надрами

Захар Унич

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Копію бізнес-плану підприємства АТ УБ ХАЕС щодо розробки нового родовища, у зв'язку з тим, що Хмельницька обласна рада 16 жовтня 2014 року терміном до 13 січня 2029 року надала підприємству АТ УБ ХАЕС гірничий відвід площею 26,4 га для розробки родовища пісків Стариця-ІІ (Західна ділянка), що розташоване на території Нетішинської міської ради та у зв'язку з тим, що 22 грудня 2014 року на засіданні бюджетної комісії Хмельницької облради депутати відмовились погодити дозвіл на користування надрами підприємству «Ресурс-сервіс-Поділля» через відсутність бізнес-плану, який повинен бути при відкритті нового кар'єру.

2. Інформацію про встановлений розмір у відсотках плати користувачами надр до обласного та місцевого бюджету.

3. Інформацію про розміри грошових надходжень за користування надрами від АТ УБ ХАЕС до обласного бюджету окремо за 2012, 2013 та 2014 роки.

З повагою,

Захар Унич

Захар Унич

Доброго дня!

Вами надано суперечливу та неповну відповідь на мій запит. Стосовно розмірів плати та надходжень до обласного бюджету відповідно до ст.22 ЗУ "Про доступ до публічної інформації" (http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/2939...) обласна рада зобов'язана перенаправити "цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача".

Стосовно суперечностей:
У відповіді з посиланням на постанови Кабміну повідомляється, що ними "не передбачено надання бізнес-планів суб’єктами господарювання", але в наступному абзаці, порушуючи дані вимоги, депутати все ж їх вимагають нібито заради "визначення депутатами перспектив наповнювання місцевих бюджетів". Але, як свідчить інформація наступного абзацу, облрада не має уяви про перспективи наповнення бюджетів "оскільки обласною радою не встановлюється розмір плати за користування надрами, тому з питань розміру цієї плати та таких надходжень до обласного бюджету від АТ УБ ХАЕС за 2012-2014 роки рекомендуємо звернутися до Департаменту фінансів Хмельницької обласної державної адміністрації".

Наявна інформація свідчить про неоднаковий підхід обласної ради до різних суб'єктів господарювання. Цю ж інформацію і підтверджує сам голова обласної ради (http://oblrada.km.ua/news/open/1398/), а отже в даних питаннях діяльність обласної ради потребує коригування та залучення громадського контролю.

Прошу надати повну і об'єктивну інформацію та повідомити про вжиті заходи по результатам даного звернення.

З повагою,

Захар Унич

Внутр?шня пол?тика,

1 Attachment

1 Attachment

Здравствуйте!

--
С уважением,
infozapyt mailto:[email address]

1 Attachment

Здравствуйте!

--
З повагою,
infozapyt mailto:[email address]

Оф?ц?йна поштова скринька km.minrd.gov.ua,

1 Attachment

Захар Унич

Доброго дня!

Дякую за відповідь, але прошу Вас відповідно до
ст.22 ЗУ "Про доступ до публічної інформації" перенаправити запит іншому розпоряднику (по місцю сплати), оскільки мною ще запитувалась інформація про розмір коштів сплачених до місцевого бюджету, окрім розміру сплачених коштів до обласного бюджету.

З повагою,

Захар Унич

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти

Внутрішня політика,

3 Attachments

Внутрішня політика,

5 Attachments