Надання дозволів на розроблення документації із землеустрою, що є підставою для формування земельної ділянки.

Доброго дня!
Рішенням Одеської міської ради від 20.09.2011р. №1251-VI затверджено «Положення про організацію та порядок паркування транспортних засобів у місті Одесі» Додаток 1
Згідно Положення, послідовність затвердження земельних ділянок така:
1. КП «Одестранспарксервіс» формує.
2. Департамент формує.
3. Одеська міська рада затверджує.
Слід розуміти, що вирішуючи питання щодо повноважень формувати земельні ділянки суб’єт владних повноважень Одеська міська рада керувалась Земельним Кодексом України (ст. 79), Постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2012 р. № 1051 та іншими нормативно правовими актами, з яких свідчить, що формування земельної ділянки полягає у визначенні земельної ділянки як об'єкта цивільних прав. Формування земельної ділянки передбачає визначення її площі, меж та внесення інформації про неї до Державного земельного кадастру. Послідовність проведення державної реєстрації земельної ділянки визначається Порядком ведення Державного земельного кадастру. Першим кроком у процесі проведення реєстрації земельної ділянки є подання державному кадастровому реєстратору заяви про державну реєстрацію земельної ділянки. Право на подання такої заяви мають:особа, якій за рішенням органу виконавчої влади, органу місцевого самоврядування надано дозвіл на розроблення документації із землеустрою, що є підставою для формування земельної ділянки у разі її передачі у власність чи користування із земель державної чи комунальної власності, або уповноважена нею особа.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Надати рішення Одеської міської ради якими КП «Одестранспарксервіс» було надано дозволи на розроблення документації із землеустрою на земельних ділянках що затверджено п. 2 (Додаток 2 «спеціально відведені автостоянки») рішенням Одеської міської ради № 5286-VI від 27.08.2014 року.

2.Надати рішення Одеської міської ради якими Департаменту транспорту, зв'язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради було надано дозволи на розроблення документації із землеустрою на земельних ділянках що затверджено п. 2 (Додаток 2 «спеціально відведені автостоянки») рішенням Одеської міської ради № 5286-VI від 27.08.2014 року.

З повагою,

Ольга

Від: Департамент транспорта

[ Email has no body, please see attachments ]

Посилання