Надання документів по тарифу на воду

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Андрей Вячеславович, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Андрей Вячеславович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Комунальним підприємством ««Марганецьке виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства Дніпропетровської обласної ради» було подано документи до НКРЄКП похідним якого було прийняття постанов від 22 березня 2017р. №310 та №311, якими встановлено тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, а також на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) тому просимо надати копії документів які послужили для прийняття вказаних постанов, а саме :складові тарифу, структура тарифу на водопостачання та водовідведення.

З повагою,

Андрей Вячеславович

обласна рада Днiпропетровська,

1 Attachment

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Документ 1272/0/2-18 від 20.04.2018

КП"МарганецкеВУВКГ"ДОР",

1 Attachment

КП"МарганецкеВУВКГ"ДОР",

3 Attachments