надання документів для клопотання у Верховну Раду

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ірина Миколаївна Голоднова, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Ірина Миколаївна Голоднова

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Прошу надати копії документів на підставі яких було надано клопотання до Верховної Ради від Дніпропетровської обласної ради щодо зміни меж міста Кривого Рогу (копію протоколу сходів громадян міста Інгулець та селища міського типу Зелене, копії ухвал Зеленобалківською, Новоселівською, Червоненською сільськими, Миколаївською селищною, Широківською районною, Інгулецькою і Криворізькою міськими радами), внаслідок чого було прийняте рішення Верховної Ради України №217-VI від 24.02.2002 р. "Про зміну меж міста Кривого Рогу Дніпропетровської області".
2. Прошу також надати копію документа, підтверджуючого. що землі м. Інгулець входили до юрисдикції м. Кривого Рогу. у 1986.р.

3. Надати інформацію щодо процедури зміни права власності на землю у зв'язку зі зміною меж міста. Хто це погоджує та при яких умовах.

Ірина Миколаївна Голоднова

обласна рада Днiпропетровська,

1 Attachment