Начальниці Територіального відділу освіти Дніпровського району м. Запоріжжя Литовченко Я.Ю.

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Алла Кліщ, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Про кількість закуплених комплектів парта/стіл + стілець (що відповідають постанові Про затвердження Методичних рекомендацій щодо організації освітнього простору Нової української школи” (наказі МОН №283 від 23 березня 2018 року) для перших класів Загальноосвітньої спеціалізованої школи № 100 Запорізької міської ради на 2018-2019 н.р.;
2. Про наявність бюджетних запитів директора ЗСШ № 100 до ТВО Дніпровського району м. Запоріжжя щодо купівлі необхідної кількості комплектів парта/стіл+стілець для перших класів 2018-2019 н.р. (вхідні номери запитів) та письмові відмови у закупівлі меблів (якщо такі є).
Відповідь прошу надати у строк, встановлений чинним законодавством, зокрема Законом України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року.

Звертаю увагу, що 30.09.2019 р. на електронну адресу [email address], що закріплена за Територіальним відділом освіти Дніпровського району, було надіслане звернення про доступ до публічної інформації, було повністю проігнороване розпорядником інформації.

З повагою,

Алла Кліщ

Сектор з питань доступу до публічної інформації виконкому міської ради, Запорізька міська рада

1 Attachment

Доброго дня!

З повагою, infosector