Набуття громадянства України

Зоя Ільчишин

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Чи моє клопотання щодо до прийняття до громадянства України було вже розглянуто на засіданні комісії при Президентові України з питань громадянства? Чи надано мені громадянство України?

Якщо так, прошу вказати номер Указу Президента та дату. Якщо ні, прошу вказати причину, чому розгляд мого клопотання затримується, або чому відмовлено.

Я подавала заяву про прийняття до громадянства України у місті Зборів Тернопільської області в жовтні 2018 р.
На сайті Державної Міграційної Служби вказано, що термін розгляду заяви про прийняття до громадянства України до року часу, а мені до сьогоднішнього дня нічого не відомо.

Відповідно до вимог статті 16 Закону України "Про захист персональних даних", для отримання відомостей про себе у будь-якого суб'єкта відносин, пов'язаних з персональними даними, надаю реквізити документа, що посвідчує мою особу:
Ільчишин Зоя, 28.03.1978 року народження, місце народження Мінськ, Білорусь.
Посвідка на постійне проживання № ІН150741, видана органом 6101 13.12.2018 року.

З повагою,

Зоя Ільчишин

Управління доступу до публічної інформації, Офіс Президента України

1 Attachment