Муніципальна охорона

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи): Надати копію документу на підставі якого розміщено пункт муніципальної охорони КП " Муніципальна охорона" по вул. Героїв Праці перед ПП "Аракс". Кому і які послуги надає Комунальне підприємство розмістивши цей пунк охорони.

З повагою,
Арменуі Авоян

Департамент ВПОЦЗ, Харківська міська рада

2 Attachments

Департамент по взаємодії з правоохоронними органами та цивільного захисту
Харківської міської ради

[1][IMG] Без вирусов. [2]www.avast.com

References

Visible links
1. https://www.avast.com/sig-email?utm_medi...
2. https://www.avast.com/sig-email?utm_medi...

Пушкаш Тетяна залишив коментар ()

Наскільки я зрозуміла, конкретної відповіді на поставлене в запитиі питання, щодо того, які конкретні об`єкти охороняються за наданим договором біля ринку "Аракс" надано не було, чи не так?

Арменуі залишив коментар ()

Шановна пані Тетяна! В договорі конкретно не вказано, що саме охороняється, але є п.1.2. договору в якому значиться,що "Охорона обєктів Замовника здійснюється відповідно до наданих Замовником заявок і т.д." у своїй відповіді директор КП "Муніципальна охорона" надав копію заявки КП "Харківводоканал", в якій чітко зазначено, що послуги потрібні для охорони "техніки та працівників пересувної бригади підприємства під час виконання нею ремонтних робіт на каналізаційному колекторі біля ст. метро Героїв Праці та на території радіоринку Аракс з 01.03.2017р. до закінчення ремонтних робіт" але зауважу, що всі дії КП "Харківводоканал" не законні, адже навіть перший дозвіл ( а іх в супереч діючому законодавству вже 5ть) отримано з грубим порушення та перевищенням повноважень департаменту контролю ХМР!!! адже документи додані до заяви на отримання дозволу, не відповідають фактично виконаним роботам, більше того адреса у заявці до диспетчерської слуюби 1562 не вказана, та саме цікаве, що розпорядження №14 на яке посилаєть КП "Харківводоканал" як на підставу проведення аварійних робіт вказана вул.Героїв Праці 20/321, тобто на протилежній стороні від ПП "Аракс".