Моніторинг цін на змелю під житлове будівництво

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Констятин Мацько, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Інформацію, отриману в результаті проведення земельних аукціонів на продаж земельних ділянок у власність під будівництво багатоквартирних будинків по всіх містах України у 2016 році, а саме: десять (за рейтингом) найменш вартісних земельних ділянок в перерахунку ціни за 1м2 площі по всім містам України у 2016 році за результатами проведення аукціонів;

У разі, якщо таку інформацію неможливо відокремити, прошу надати (бажано у форматі Microsoft Excel) всю інформацію про результати проведення (ціни) земельних аукціонів на продаж земельних ділянок у власність під будівництво багатоквартирних будинків по всіх містах України у 2016 році.

З повагою,

Констятин Мацько

Констятин Мацько

Доброго дня!

Я прошу надати відповідь на мій запит, не порушувати ст. 34 Конституції України та закони, оскільки мені потрібно Вашу відповідь оприлюднити у Фейсбуці.

З повагою,

Констятин Мацько

Від: Відділ ринку земель

Посилання