Міжнародні договори як правова основа діяльності органів ДВС і приватних виконавців

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Сергієнко Наталія Артурівна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Сергієнко Наталія Артурівна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи).

Відповідно до ст. 2 Закону України "Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів", правовою основою діяльності органів державної виконавчої служби та приватних виконавців є Конституція України, цей Закон, МІЖНАРОДНІ ДОГОВОРИ УКРАЇНИ, ЗГОДА НА ОБОВЯ*ЯЗКОВІСТЬ ЯКИХ НАДАНА ВЕРХОВНОЮ РАДОЮ УКРАЇНИ, інші закони, нормативно-правові акти, прийняті на їх виконання.

Враховуючи наведене, прошу надати:

1. Інформацію, які саме міжнародні договори (в розумінні ст. 2 Закону України "Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів") є правовою основою діяльності органів державної виконавчої служби та приватних виконавців.
Прошу, зазначити повну назву та повні реквізити таких міжнародних договорів, дані про надання на них обов*язковості ВРУ (як вона надана, коли тощо).

2. Посилання на тексти таких міжнародних договорів, якщо їх тексти перебувають у вільному доступі, або дані, що тексти таких договорів в вільному доступі відсутні.

З повагою,

Сергієнко Наталія Артурівна

Аліна Борисенко, Міністерство юстиції України

[ Email has no body, please see attachments ]