Місцевий прикордонний рух з Республікою Польща

Новосад Роман

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Згідно Угодою між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про правила місцевого прикордонного руху, населений пункт м. Радехів, Радехівського району, Львівської області підпадає під її дію.

Він є в переліку під номером 294 на цій сторінці: http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/616_...

Водночас у кол-центрі за номером телефону поданого на сайті polandvisa-ukraine.com + 38 067 3430480, консультант мені повідомив, що м. Радехів, Радехівського району, Львівської області немає в переліку адміністративно-територіальних одиниць, які знаходяться у прикордонній зоні.

У відповідь на інформаційний запит до довідкового бюро Польщі у Львові, мені надіслали посилання на документ в якому м. Радехів, Радехівського району, Львівської області немає в переліку. Ось воно http://www.polandvisa-ukraine.com/pdf/Um... І, опираючись на нього, повідомили що у жителів м. Радехів відсутня можливість подати документи з метою отримання Дозволу МПР, оскільки м.Радехів не входить в 30-ти кілометрову прикордонну зону.

Питання: Який з цих документів актуальний на сьогодні та чи плануються якісь зміни в цьому питанні в найближчий час?

З повагою,

Новосад Роман

Приймальня ДІП, Міністерство закордонних справ України

1 Attachment

 
 
З повагою,
МЗС України