Містобудування та архітектури

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Про наявність земель м .Херсон державної та/або комунальної власності, які ще не надані у користування та можуть бути використані для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)згідно з ст. 121 Земельного кодексу України.
Посилаючись ч. 5 ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» : «Уповноважені органи з питань містобудування та архітектури і центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин, забезпечують відкритість, доступність та повноту інформації про наявність на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці земель державної та комунальної власності, не наданих у користування, що можуть бути використані під забудову, про наявність обмежень і обтяжень земельних ділянок, містобудівні умови та обмеження в містобудівному і державному земельному кадастрах».

З повагою,

Анжела

Доброго дня!
Ваша відповідь мені не зрозуміла на який Закон України Ви силаєтесь : Вищезазначена стаття не передбачає обовязок місцевого самоврядування надавати заявникові таку інформацію, у тому числі , запитуванних Вами кадастрових карт (планів ) або інших графічних матеріалів , щодо вільних земельних ділянок , придатних для будівництва і обслуговування жилогу будинку, господарських будівель і споруд .
Така інформація в департаменті містобудуваннія міської ради відсутня .

Силаючись на Закон України" Про регулювання містобудівної діяльності" ст 24 ч. 5. Уповноважені органи з питань містобудування та архітектури і центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин, забезпечують відкритість, доступність та повноту інформації про наявність на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці земель державної та комунальної власності, не наданих у користування, що можуть бути використані під забудову, про наявність обмежень і обтяжень земельних ділянок, містобудівні умови та обмеження в містобудівному і державному земельному кадастрах.

До моменту внесення відповідної інформації до містобудівного та державного земельного кадастрів виконавчий орган сільської, селищної, міської ради, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації або відповідний місцевий орган виконавчої влади зобов’язані надавати за запитами фізичних та юридичних осіб письмову інформацію про наявність земельних ділянок, що можуть бути використані під забудову.

Якщо Ви не надаєте таку інформацію , тоді який орган в м. Херсоні надає таку інформацію?
Чи можливо мені потрібно звиртатися до м.Київа , вул. Банківська ? А також до свого запиту до м. Київа підкріпити Вашу відповідь?
Також у мене дуже багато питань до ген плану м. Херсон та використання земель згідно ген плану в мікрорайоні Тавріческий .

З повагою,

Анжела

Від: Приймальна звернень
Херсонська міська рада

Посилання

Від: Тукай В.А.
Херсонська міська рада

Посилання