Містобудівні умови та обмеження

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олександр, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!
Мені стало відомо, що на підставі листа замовника будівництва ТОВ «Скіфт» від 21.01.2019 року за № 354/01-24 відділом містобудування та архітектури виконавчого комітету Ірпінської міської ради були внесенні зміни в містобудівні умови та обмеження для проектування об'єкта будівництва «Будівництво багатоквартирного житлового будинку за адресою м. Ірпінь, вул. Пушкінська 64/68»».
Згідно частини 7 ст. 29 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» відомості про надані містобудівні умови та обмеження підлягають внесенню до Реєстру містобудівних умов та обмежень, який веде відповідний уповноважений орган містобудування та архітектури.
Порядок ведення Реєстру містобудівних умов та обмежень, затверджений наказом міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКХ України від 31.05.2017 № 135.
Реєстр ведеться в електронній табличній формі.
Зокрема в Реєстр містобудівних умов та обмежень в обов’язковому порядку вноситься інформація про внесення змін до містобудівних умов та обмежень.
Доступ користувачів до даних реєстру містобудівних умов та обмежень здійснюється безоплатно через офіційний веб-сайт уповноваженого органу містобудування та архітектури.
Таким чином, відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» інформація про внесення змін в містобудівні умов та обмежень об’єкта будівництва «Будівництво багатоквартирного житлового будинку за адресою м. Ірпінь, вул. Пушкінська 64/68» має бути внесена до реєстру та оприлюднена.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу:
1. Повідомити, чи ведеться уповноваженим органом містобудування та архітектури ІМР Реєстр містобудівних умов та обмежень та прошу надати посилання до доступу, вказавши інформацію про офіційний веб-сайт .
2. Повідомити, чи вносилась інформації про внесення змін в містобудівні умов та обмежень об’єкта будівництва «Будівництво багатоквартирного житлового будинку за адресою м. Ірпінь, вул. Пушкінська 64/68» в Реєстр містобудівних умов та обмежень.
3.Надати копію витягу із Реєстру містобудівних умов та обмежень, який ведеться уповноваженим органом містобудування та архітектури ІМР, щодо містобудівних умов та обмежень об’єкта будівництва «Будівництво багатоквартирного житлового будинку за адресою м. Ірпінь, вул. Пушкінська 64/68» .

З повагою, Олександр

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти