Містобудівні умови та обмеження

Лукшина Елена

Доброго дня!

Згідно частини 7 ст. 29 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» відомості про надані містобудівні умови та обмеження підлягають внесенню до Реєстру містобудівних умов та обмежень, який веде відповідний уповноважений орган містобудування та архітектури.
Порядок ведення Реєстру містобудівних умов та обмежень, затверджений наказом міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКХ України від 31.05.2017 № 135.
Реєстр ведеться в електронній табличній формі.
Зокрема в Реєстр містобудівних умов та обмежень в обов’язковому порядку вноситься інформація про внесення змін до містобудівних умов та обмежень. Доступ користувачів до даних реєстру містобудівних умов та обмежень здійснюється безоплатно через офіційний веб-сайт уповноваженого органу містобудування та архітектури.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Повідомити, чи ведеться уповноваженим органом містобудування та архітектури Петропавлівсько-Борщагівської сільській ради Реєстр містобудівних умов та обмежень та прошу дати доступ, вказавши посилання.

2. Копію містобудівних умов та обмежень об'єктів будівництва ЖК Чайка 1,2,3,4, ЖК Сонцтаун (забудовник ТОВ ОМОКС")

3. Повідомити, чи вносилась інформації про внесення змін в містобудівні умов та обмежень об'єктів будівництва ЖК Чайка 1,2,3,4, ЖК Сонцтаун (забудовник ТОВ ОМОКС") в Реєстр містобудівних умов та обмежень.

4. Завірену копію витягу із Реєстру містобудівних умов та обмежень, який ведеться уповноваженим органом містобудування та архітектури, щодо містобудівних умов та обмежень об’єктів ЖК Чайка 1,2,3,4, ЖК Сонцтаун (забудовник ТОВ ОМОКС")

З повагою,

Лукшина Елена