Містобудівні умови та обмеження

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олександр, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!
Згідно частини 7 ст. 29 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» відомості про надані містобудівні умови та обмеження підлягають внесенню до Реєстру містобудівних умов та обмежень, який веде відповідний уповноважений орган містобудування та архітектури.
Порядок ведення Реєстру містобудівних умов та обмежень, затверджений наказом міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКХ України від 31.05.2017 № 135.
Зокрема в Реєстр містобудівних умов та обмежень в обов’язковому порядку вноситься інформація про внесення змін до містобудівних умов та обмежень.
Доступ користувачів до даних реєстру містобудівних умов та обмежень здійснюється безоплатно через офіційний веб-сайт уповноваженого органу містобудування та архітектури.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Повідомити, чи ведеться уповноваженим органом містобудування та архітектури ІМР Реєстр містобудівних умов та обмежень та прошу дати доступ, вказавши інформацію про офіційний веб-сайт .

З повагою, Олександр

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти