Міграція ВПО

Олексій Півторак

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Скільки громадян України із статусом внутрішньо переміщених осіб щомісячно, починаючи з березня з березня 2014 року, виїжджали за межі України на постійне проживання закордон і в які країни? Скільки з них дітей, чоловіків і жінок працездатного віку? Скільки з них пенсіонери? Скільки з них інваліди?
2. Скільки громадян України і в яких країнах отримали статус біженця з березня 2014 року? Скільки з них дітей, чоловіків і жінок працездатного віку? Скільки з них пенсіонери? Скільки з них інваліди?
3. Скільки громадян України щомісячно, починаючи з березня з березня 2014 року, виїжджали в інші країни? Скільки з них дітей, чоловіків і жінок працездатного віку? Скільки з них пенсіонери? Скільки з них інваліди?
4. Скільки громадян України щомісячно, починаючи з березня з березня 2014 року, виїжджали в інші країни із правом працевлаштування там? Скільки з них чоловіків і жінок працездатного віку? Скільки з них пенсіонери? Скільки з них інваліди?

З повагою,

Олексій Півторак

zvernennya, Державна міграційна служба України

1 Attachment

Здравствуйте, Foi+request-19168-1b4645ed.

Доброго дня!
До Вашого відома.

--
С уважением,
zvernennya mailto:[адресу приховано]