Міграція і перетини кордону

Олексій Півторак

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Скільки громадян України офіційно працювали закордоном щорічно протягом 2014-2019 років?
2. Скільки громадян України разів перетнули кордон України протягом 2014-2019 років? Дані прошу надати в табличному форматі для кожного року окремо.
3. Скільком громадянам України протягом 2014-2019 років повернули і обмежили в’їзд у закордонні країни через нелегальне працевлаштування? Дані прошу надати в табличному форматі для кожного року окремо.
4. Скільки громадян України протягом 2014-2019 років перебувають закордоном більше установленого законом терміну без необхідних на перебування підстав? Дані прошу надати в табличному форматі для кожного року окремо.

З повагою,

Олексій Півторак

Прес-служба МЗС України, Міністерство закордонних справ України

Шановний пане Півторак,

Дякуємо Вам за звернення до Прес-служби МЗС України.

При цьому повідомляємо, що права громадян на доступ до публічної інформації в МЗС України реалізує Відділ інформаційно-організаційного менеджменту Управління генерального секретаріату МЗС (електронна пошта: [email address]).

Якщо Ви бажаєте отримати інформацію, про яку йдеться у запиті, за процедурою та у строки, передбачені Законом України «Про доступ до публічної інформації», запрошуємо направити Ваш запит за встановленою формою (https://mfa.gov.ua/ua/public-info/publ-r...) на вказану адресу.

З повагою –
Прес-служба МЗС

показати цитоване