Методика розрахунку пайової участі

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Дніпровська міська рада, в особі департаменту економіки, фінансів та міського бюджету Дніпровської міської ради укладає Договори пайової участі на розвиток соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Дніпро, одним з додатків до договору є розрахунок пайової участі на розвиток соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Дніпра. В таких розрахунках департамен економіки, фінансів та міського бюджету Дніпровської міської ради не вказує посиланнь на відповідне рішення міської ради що містить методику розрахунку пайової участі, що унеможливлює перевірити відповідний розрахунок.
Прошу надати копію відповідного рішення міської ради яке містить методику розрахунку пайової участі на підставі якої здійснюється розрахунок пайової участі на розвиток соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Дніпро.

З повагою,

Михайло

Фінансово-економічний Департамент,