Методика перерахукну у відповідності до статті 13 Постанови КМ 630

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Бовикін Сергій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Бовикін Сергій

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Методику перерахунку який повинен здійснюватись у відповідності до статті 13 Постанови Кабінету міністрів України №630 від 21 липня 2005 року.
Стаття звучить так:
"13. У разі коли опалювальні пристрої в квартирі (будинку садибного типу) обладнано приладами-розподілювачами теплової енергії або потужність приладів опалення (радіаторів) не відповідає розрахунковій, споживач оплачує послуги за результатами розрахунків витрат тепла, які здійснюються виконавцем за методикою, що затверджується центральним органом виконавчої влади з питань житлово-комунального господарства"

Прошу надати копію оригіналу вказаної Методики та вказати Назву, номер документу який її затвердив.
Прошу також надати Приклад розрахунку відповідно до даної Методики для ситуації коли розрахункова кількість радіаторів значно менша ніж повинна бути, зокрема на на 5 секцій марки МС 140

Відповідь прошу направити сюди та на мою фізичну адресу: 35000 Рівненська область місто Костопіль Грушевського 34, склад Укрпошти 35000, до запитання

З повагою,

Бовикін Сергій

ITROBOT, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України

2 Attachments

Про надання копії Методики перерахунку у відповідності до статті 13
Постанови  КМ №630 від 21 липня 2005 року