Методичний день соціального педагога в ЗЗСО

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Войтович Тетяна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Войтович Тетяна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Доброго дня. Я працюю соціальним педагогом у Довговільському ЗЗСО 3 роки. загальний педагогічний стаж 5 років. Маю ставку (40 годин) і все. У адміністації прошу методичний медь (орієнтовно середа) для роботи, яку можна виконувати поза межами закладу, адже відповідно до ст. 21, 22 Закону України «Про освіту», постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження переліку посад педагогічних та науково-педагогічних працівників», п. 1.4 Положення про психологічну службу системи освіти України (у редакції наказу Міністерства освіти і науки України від 02.07.2009 р. № 616) практичні психологи, соціальні педагоги, соціальні педагоги по роботі з дітьми-інвалідами, методисти, завідувачі та консультанти психолого-медико-педагогічних консультацій за своїм статусом належать до педагогічних працівників і згідно з діючим законодавством користуються всіма правами і обов’язками, передбаченими для них Законом України «Про освіту», зокрема і ст. 55 та ст. 56 цього Закону.
Відповідно до загального положення про надання методичного дня, педагогічні працівники загальноосвітніх навчальних закладів мають право на отримання такого, що відображається в колективному договорі за наявності повного навчального навантаження.
За умови навантаження 1 (одна) ставка тривалість робочого тижня соціального педагога загальноосвітнього навчального закладу становить 40 годин (ст. 50 КЗпПУ).
Наказами Міністерства освіти України від 20.10.1995 р. № 295 та від 07.12.1995 р. № 339 затверджені нормативи чисельності та норми часу на основні види роботи, що виконуються соціальними педагогами системи освіти. Дані норми часу, розроблені та апробовані Національним центром продуктивності Міністерства праці України, передбачають 50% робочого часу соціальних педагогів (як учителів та викладачів) на підготовку до основних видів діяльності, обробку результатів та оформлення висновків, планування і звітність. Тобто із них 20 год. відводиться для роботи безпосередньо в навчальному закладі (психодіагностична, консультаційна, корекційно-відновлювальна та розвивальна робота, психологічна просвіта та навчальна діяльність), а 20 год. - на підготовку до проведення соціально-психологічних заходів, обробку результатів досліджень, оформлення висновків, планування та звітність. Ці роботи соціальний педагог має право виконувати за межами навчального закладу (у бібліотеці, у навчально-методичних та наукових центрах тощо) (лист Міністерства освіти України
від 27 листопада 2000 р. № 109 «Про тривалість робочого тижня практичних психологів, соціальних педагогів»).
Прошу Вас, надайте мені відповідь чи моє прохання про методичний день є законним, чи можу я один день в тиждень підготовку до занять проводити за межами навчального закладу. Це питання виникло, тому що маю донечку 3 років, яку воджу в садочок в іншому населеному пункті, так як у нашому селі його немає; це викликає в дитини втому та дискомфорт. Було б добре, щоб один день, бажано середа, був відведений на методичну роботу поза межами закладу.

З повагою,

Войтович Тетяна

MON, Міністерство освіти і науки України

2 Attachments

 

 

[1]1

 

 

[2][email address]

 

References

Visible links
2. mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]