Методи оцінки ефективності обмежувальних протиепідемічних мір

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Надати повний список методів зворотнього зв'язку для оцінки ефективності обмежувальних протиепідемічних мір, запроваджених для боротьби з пандемією COVID-19, по кожнiй мірі окремо: 1) обмеження кількості відвідувачів у закладах громадського харчування, 2) обмеження кількості відвідувачів у торгівельних закладах, 3) обмеження кількості відвідувачів по числу місць для сидіння у громадському транспорті, 4) використання захисних масок у торгівельних закладах, 5) використання захисних масок у громадському транспорті.

2. Відповідь надати у повному обсязі, у хронологічній послідовності відповідно до вищевикладених пунктів прохальної частини запиту.

У випадку, якщо з якихось причин не можливо надати відповідь – письмово вказати причину, або перенаправити (переадресувати) запит за належністю, відповідно до вимог Закону «Про доступ до публічної інформації», до розпорядника відповідної інформації.

З повагою,

Анатолiй

Public Health Department MOH,

1 Attachment

--
З повагою
Директорат громадського здоров'я  та профілактики захворюваності МОЗ
України

Доброго дня!

Ви не надiслали вiдповiдi на запитання. Запитання полягало у наданнi методiв оцiнки кожного протиепiдемiчного заходу окремо для оцiнки його ефективностi. Надайте, будь-ласка, повний перелiк таких методик або напишiть, що такi не використовуються.

З повагою,

Анатолiй