Мета призначення банкірів та іноземців віце-президентами у Енергоатом Хартмута Якоба та Германа Галущенка

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Віктор Лисак, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Віктор Лисак

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Інформацію про завдання, мету призначення банкірів та іноземців віце-президентами у Енергоатом Хартмута Якоба та Германа Галущенка, які не мають профільної технічної освіти та досвіду роботи у підприємствах атомної галузі;

2. Інформацію про ініціаторів їх нав'язування та призначення на ці посади;

3. Копію висновку про проходження відповідних перевірок перед призначенням цих осіб, адже попередній в.о. міністра Мінекоенерго надавав висновки про їх повну невідповідність займаним посадам;

4. Інформацію про причини їх призначення поза конкурсом та без іспитового терміну, тобто в.о. віце-президентамами.

З повагою,

Віктор Лисак

svetlana.krechuniak, Міністерство енергетики та вугільної промисловості України

1 Attachment

Foi+request-68248-66a69744,

--
,
svetlana.krechuniak mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Віктор Лисак

Доброго дня!

Прошу надати інформацію по п.1 запиту, враховуючи і ті обставини, що попередній в.о.міністра Шубін не погодив їх призначення через відсутність профільної освіти та досвіду. Чи тепер у Мінекоенерго змінились підходи і такими підприємствами може керувати кухарка, бухгалтер чи банкір?

З повагою,

Віктор Лисак