Меню в комунальному закладі СДНЗ-центр розвитку дитини №32 "Дельфін"

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Дмитро Калінін, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Дмитро Калінін

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Копію затвердженого меню харчування дітей за серпень 2019 року в комунальному закладі "Спеціальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) - центр розвитку дитини №32 "Дельфін" Кам'янської міської ради в повному обсязі.

Звертаю Вашу увагу, що відповідно до частини 5 статті 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації» не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіннями, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно.
Відповідь або мотивовану відмову прошу надати в відповідні до Закону України терміни.

З повагою,

Дмитро Калінін

Департамент гуманітарних питань ДМР,

1 Attachment

Ірина Журавель,

20 Attachments

--
КЗ "ЗДО №32 "Дельфін"