Медзаклади

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Яка загальна кількість стаціонарних апаратів штучної вентиляції легень наявні у медзакладах Ірпеня? Скільки заплановано закупити найближчим часом (кошти вже виділено, але ще не закуплено)?

2. Яказагальна кількість портативних апаратів вентиляції легень наявні у медзакладах Ірпеня? Скільки заплановано закупити найближчим часом (кошти вже виділено, але ще не закуплено)?

3. Яка загальна кількість ручних дихальних апаратів наявні у медзакладах Ірпеня? Скільки заплановано закупити найближчим часом (кошти вже виділено, але ще не закуплено)?

4. Яка загальна кількість концентраторів кисневих наявні у медзакладах Ірпеня? Скільки заплановано закупити найближчим часом (кошти вже виділено, але ще не закуплено)?

5. Яка загальна кількість експрес-тестів на короновірус вже наявна в медзакладах Ірпеня? В яких саме? Де в Ірпені можна зробити тест при підозрі на захворювання короновірусом?

6. Яку загальну кількість експрес-тестів на короновірус закуплено з бюджету міста (на яку кількість виділено коштів але ще в процесі закупівлі).

7. Яку загальну кількість експрес-тестів на короновірус закуплено для Приірпіння за рахунок державного бюджету (чи будуть ще закуповувати)?

8. Яка кількість ліжко-місць готові до розміщення інфекційних хворих у Приірпіні, в яких медзакладах?

З повагою,

Ірина

ЦНАП Ірпінь,

1 Attachment