Медичні заклади Міністерства оборони України

Дмитро Марков

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:
1. Загальна кількість військових лікарів (фізичних осіб), що працюють в госпіталях Міністерства оборони.
2. Загальна кількість цивільних лікарів (фізичних осіб, не на службі у збройних силах), що працюють в госпіталях Міністерсва оборони.
3. Кількість лікарів (фізичних осіб) в кожному госпіталі Міністерсва оборони. Окремо військових, окремо цивільних.
4. Кількість фізичних осіб лікарів-анестезіологів, лікарів-ортопедів-травматологів, лікарів-хірургів, лікарів-нейрохірургів, лікарів-судинних хірургів, інших хірургів, окремо для кожного госпіталя Міністерства оборони з розподілом на військових та цивільних лікарів.

З повагою,

Дмитро Марков

Василь Луков, Міністерство оборони України

1 Attachment

У Головному військово-медичному управлінні опрацьовано Ваше звернення щодо надання інформації стосовно загальної кількості військових та цивільних лікарів в тому числі по окремим спеціальностям, які працюють в військових госпіталях Міністерства оборони України.
За результатами опрацювання повідомляю, що відповідно до Переліку відомостей Міністерства оборони України, які містять службову інформацію (ПСІ-2017) зазначена інформація відноситься до інформації з обмеженим доступом та розголошенню не підлягає.

З повагою

Тимчасово виконуючий обов’язки начальника
Головного військово-медичного управління –
начальника медичної служби Збройних Сил України
полковник медичної служби О.В.ОХОНЬКО
“ ___” січня 2018 року