Медична практика доцента ГЕРЕВИЧ Н.В.

Семенюк Наталя

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Шановна Валентино Григорівно!

Володимир Горобей, якого Ви призначили виконувати обов’язки директора КНП «Київський міський пологовий будинок №2» виходячи з наданої відповіді не читає запити на публічну інформацію та листи Департаменту охорони здоров’я КМДА. Я не запитувала про договір на розташування кафедри, термін дії якого сплинув у 31.12.2020 року!!!!!

Повторюю запитання та прошу надати :

копію ЧИННОГО договору між КНП «Київський міський пологовий будинок №2» на базі якого розташовується кафедра акушерства, гінекології та медицини плода Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика та академією, на підставі якого доцент кафедри ГЕРЕВИЧ Н.В. надає у 2021 році медичну допомогу (провадить господарську діяльність з медичної практики не будучі штатним співробітником), в тому числі й приймає пологи у КНП «Київський міський пологовий будинок № 2».

З повагою,

Семенюк Наталя

health, Департамент охорони здоров’я

1 Attachment