Меч-щербець на цвинтарі орлят

Юрко Ольхович-Новосадюк

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
на яких підставах було встановлено на території ЛКП «Музей «Личаківський цвинтар», а саме на так званому "цвинтарі орлят" монумент "5 невідомим, що загинули на Парсенківці" оздоблений мечем-щербецем, та написом „Nieznanym bohaterom, poległym w obronie Lwowa i Ziem Południowo-Wschodnich”, авторства Станіслава Конєчного (Stanisław Konieczny). Цього монументу в оригінальному проекті 1920-тих років не було, тож у проекті реставрації цвинтаря його не могло бути. В 1920-тих роках на цьому місті був встановлений Хрест, як це прийнято робити на цвинтарях. Меч-щербець є політичним міфом та найвиразнішим польським антиукраїнським символом і є втіленням польського шовінізму, котрий ображає честь та гідність українського народу, і скерований на розпалення міжнаціональної ненависті, та ворожнечі.
На підставі яких документів було встановлено цей монумент? Чи УОІС погоджувало цей проект? Чи ЛМР голосувала за цей проект? Якщо ні, то які дії зробили міський голова Львова та начальник управління охорони історичного середовища для демонтажу?

З повагою,

Юрко Ольхович-Новосадюк